Przygotowania do sezonu 2019/2020

Przed nowym sezonem rozgrywkowym w klubie Victorii doszło do poważnych zmian w strukturze aktywnych drużyn, ale po kolei.

SENIORZY

Po roku nieobecności w końcu wraca drużyna seniorów. Treningi nowopowstałej drużyny odbywają się w każdy wtorek i piątek o godzinie 18:30 na stadionie w Dobieszynie. Trwa ostateczne kompletowanie kadry przed rozgrywkami B klasy. Tym razem zagramy w grupie IV, z drużynami takimi jak:

• Rotar Węglówka
  • KS Szczepańcowa
  • LKS Głowienka
  • Burza Rogi
  • Orzeł Pustyny
  • Nafciarz Bóbrka
  • Piastovia Miejsce Piastowe
  • Jasiołka Jaśliska
  • Dwór Kombornia
  • Guzikówka Krosno

W pierwszym meczu, 18 sierpnia, podejmiemy na własnym obiekcie spadkowicza z serie "A" - ekipę "Burza" Rogi. Niebawem stopniowo będziemy ukazywali kadrę do wiadomości publicznej, także zachęcamy do śledzenia naszej strony.

JUNIORZY STARSI

Po dwóch latach ogrywania się w klasie B1 Juniorów Młodszych, nadszedł czas na przemianowanie drużyny na Juniorów Starszych. Z drużyny nikt nie odszedł, natomiast dołączyło do nas kilku zawodników. Ich też przedstawimy niebawem. W naszej grupie znajdują się drużyny:

• Orzeł Faliszówka
  • Tęcza Zręcin
  • Victoria Kobylany
  • LKS Łęki Strzyżowskie
  • Polonia Kopytowa
  • KS Szczepańcowa
  • Rędzinianka Wojaszówka
  • UKS Tempo Nienaszów
  • Jasiołka Świerzowa
  • GKS Team 17 Szebnie

Pierwsze spotkanie: 24 sierpień, mecz domowy z Polonią Kopytowa.

MŁODZICY

Po pierwszym sezonie ogrywania się w Młodzikach, ponownie spróbujemy sił w lidze. Podopieczni Grzegorza Cynarskiego w swojej grupie mają takie zespoły jak:

• Przełęcz Dukla
  • Karpaty Krosno
  • LKS Lubatówka
  • LKS Lubatowa
  • Burza Rogi
  • Iwonka Iwonicz
  • Wisłok Krościenko Wyżne
  • LKS Głowienka
  • Kotwica Korczyna

Pierwszy pojedynek: 30.08 Burza Rogi - Victoria Dobieszyn (wyjazd)