Podsumowanie tygodnia.

W ubiegły weekend drużyny Victorii rozegrały kolejne mecze sparingowe przed nowym sezonem. W sobotę, na stadionie w Odrzykoniu, drużyna Juniorów Starszych podejmowała miejscowe "Zamczysko", natomiast w niedziele seniorzy "LKS" Łęki Strzyżowskie.

Zamczysko Odrzykoń (JS) 1-0 Victoria Dobieszyn (JS)

Mecz rozpoczął się spokojnie, było dużo walki w środku pola. Co ważne - graliśmy dużo piłką, zmuszając rywali do walki o nią. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony nie było większego zagrożenia bramkowego. W naszych szeregach widać coraz większe zgranie oraz opanowanie przy wyprowadzaniu piłki, co cieszy w aspekcie nadchodzącej ligi. W planach mamy jeszcze trzy mecze kontrolne oraz treningi, dzięki którym będziemy walczyć o jak najwyższe cele w rozgrywkach.

LKS Łęki Strzyżowskie 6-3 Victoria Dobieszyn (seniorzy)

W niedzielne popołudnie pierwsza drużyna udała się do Łęk Strzyżowskich, aby powalczyć z tamtejszą drużyną na boisku. Rozpoczęliśmy chwilę po 12:00. Od początku gospodarze postawili na wysoki pressing, co jeszcze przy naszym nie najlepszym zgraniu zaowocowało do połowy dwoma bramkami. Druga część rozpoczęła się dla nas lepiej niż poprzednia. Strzeliliśmy trzy bramki, lecz straciliśmy kolejne cztery. Widać było w nogach odbyte jednostki treningowe, na których bardzo intensywnie przygotowujemy się do nadchodzących rozgrywek.

Mecz meczowi nie równy, nie staramy się podsumowywać obszerniej spotkań, ponieważ obydwie drużyny mają założone plany taktyczne i jednostki treningowe tak, aby być w pełni gotów na start macierzystych rozgrywek.